Doğalgaz Yetki Belgesi

Doğalgaz yetki belgesi, bir inşaat, makine veya tesisat firmasının doğalgaz iç tesisatlarının güvenli ve yasal olarak yapılmasını sağlamaya yarayan bir belgedir. Yetki belgesi doğalgaz tesisatı döşetmek isteyen müşterilere yasal olarak hizmet vermek isteyen kişi veya kurumların sorunsuzca işlerini yapmalarına olanak sağlar. Bu gaz yetki belgesi, müşterilerin doğalgaz iç tesisatlarını güvenli ve yasal bir şekilde yapılmasını garanti eder. Doğal gazla ilgili herhangi bir yapım ve hizmet faaliyeti, mesleki yeterlilik belgesi sahibi olmayan kişiler tarafından gerçekleştirilemez. Bu tür faaliyetlerin yürütülmesi için mesleki yeterlilik belgesi alınması zorunludur. Doğal Gaz Yetki Belgesi alabilmek için gerekli olan ve CTR belgelendirme kapsamında yer alan belgeler şunlardır:

DOĞAL GAZ YETKİ BELGESİ BAŞVURUSU İÇİN İSTENEN MYK BELGELERİ:

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Mesleki Yeterlilik Belgesi için linki tıklayınız: Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Sertifikası (MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi)

Doğal Gaz Çelik Boru Kaynakçısı Mesleki Yeterlilik Belgesi için linki tıklayınız: Doğal Gaz Çelik Boru Kaynakçısı Sertifikası (MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi)

Doğal Gaz Polietilen Boru Kaynakçısı Mesleki Yeterlilik Belgesi için linki tıklayınız: Doğal Gaz Çelik Boru Kaynakçısı Sertifikası (MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi)
Copyright 2024 © CTR Uluslararası Belgelendirme & Denetim Ltd. Şti.